Prodej bytů bez realitky

Prodej bytů bez realitky

O realitním serveru Inzerce.czprostor.cz

Spustili jsem pro Vás novou službu, která je určená všem majitelům nemovitostí z celé ČR

.
Inzerce.czprostor.cz je internetovým tržištěm s nemovitostmi
a dalšími, jehož prostřednictvím je možné prodat či pronajmout nemovitosti bez prostředníka – tedy bez realitních kanceláří. Hlavní výhodou takového prodeje jsou výrazné finanční úspory, protože žádná strana NEPLATÍ nikomu zprostředkovatelskou provizi. Zároveň se realitní transakce mohou zjednodušit
a zprůhlednit, protože prodávající a kupující spolu jednají přímo
a mohou spolu vyjednávat. Nemělo by tedy docházet k takovému podvodnému jednání, které je všeobecně známe a které vychází
z praktik některých realitních kanceláří.

Majitelé realit mají tak možnost nabídnout svoji nemovitost zájemců, kteří navštěvují náš inzertní server každý měsíc. Počet shlédnutých stránek na našem serveru máme v průměru okolo 181 000 a návštěv 55 000 za měsíc, což znamená
a dokazují to i reakce zájemců, kteří prostřednictvím našeho inzertního serveru kontaktují prodávající, že náš inzertní server při hledání nemovistí hodně využívají a dávají přednost přímým prodávajícím z řad majitelů nemovitostí.

NEPLAŤTE ZBYTEČNĚ VYSOKOU PROVIZI REALITNÍM KANCELÁŘÍM !

Náš server Inzerce.czprostor.cz generuje zisk na přidružených službách, a to prodejem reklamy a komerčních prezentací na serveru, proto je prodej Vaší nemovitosti prostřednictvím našeho serveru zcela oproštěn od toho, abychom si účtovali nějakou provizi od Vás.

Realitní trh v ČR je deformovaný a nefunguje tak, jak by měl. Tato situace je do velké míry způsobena nadvládou a nekvalitními službami některých realitních kanceláří. Korektnost se v našich krajích asi moc nenosí a pravdomluvnost už vůbec ne.

Náš server se proto zaměřuje na majitele nemovitostí a vytváří tak soukromý trh s nemovitostmi bez provize. Do transakce nevstupuje ŽÁDNÁ třetí osoba
a neúčtuje si neobhajitelně vysoké provize za nejasné služby.

Ve všech fázích obchodu, Vám Inzerce.czprostor.cz nabízí pomoc. Je pouze na Vás zda a jaké služby využijete (sepsání kupní smlouvy, předávací protokol, či radu, jak na realitku a se ji případně rychle zbavit), Vy sami si zvolíte služby, které potřebujete nebo zda je vůbec chete využít. V případě, že je využijete, jedná se tak o zlomek ceny, kterou byste zaplatili na provizi realitní kanceláři.

Jak zabráníme, aby u nás neinzerovala skrytá REALITNÍ kancelář či makléř a vydávali se za majitele nemovitosti?

Máme několik možností, které jsou ověřeny v odhalování skrytých realitních kanceláří a jejich makléřů a metodicky jsme vypracovali určitý plán, podle kterého postupujeme.
Tento plán a metodické postupy v něm obsažené Vám však nemůžeme sdělovat, protože by to bylo ke škodě. Můžeme Vám však říci, že taková realitní kancelář u nás nemůže inzerovat jako přímý prodávající a plně ji zveřejníme, pokud se vůbec budeme chtít ji dál zabývat, protože taková realitní kanelář, která podvádí už v samém počátku obchodu a to při nabídce, má u nás zablokované přístupy a její další inzeráty vůbec nezveřejňujeme.

A jak tedy máte postupovat ? Hledejte a najděte si u nás nemovitost, nebo si podejte inzerát, že koupíte nemovitost.

1. NEZAPLATÍTE ŽÁDNOU PROVIZI
Ceny nemovitostí nejsou navýšeny o provize realitních kanceláří.
2. JEDNÁTE S KOMPETENTNÍ OSOBOU
Jednáte přímo s majitelem, který rozhoduje o ceně SVÉ nemovitosti či výši pronájmu.
3. HLEDÁTE MEZI NABÍDKAMI PŘÍMO Z TRHU OD MAJITELŮ
Realitní kanceláře jsou u nás jasně označeny a vlastníci nemovitostí také, prostor pro podvody skrytých realitních kanceláří, nemá u nás místo.

Inzerujte svoji nemovitost a sami si pak vyberte, komu ji prodáte

1. JE TO SNADNÉ A BEZ PROVIZE
Nabídku vložíte během 5 minut a neplatíte provizi realitní kanceláři.
2. JE TO BEZPEČNÉ
Chcete mít jistotu? U nás ji máte a pokud budete potřebovat radu či pomoc, obraťte se na nás. Připravíme pro Vás smlouvy, poradíme Vám jak se zbavit dotírajících realitních kanceláří.
3. ZVOLTE SI PRO VÁS TO NEJLEPŠÍ ŔEŠENÍ
Nikdo informace o Vaší nemovitosti nezkresluje a k ničemu se nezavazujete.

Comments are closed