Jak vložit a Topovat inzerát

Jak vložit inzerát

Inzerce na serveru www.inzerce.czprostor.cz je kromě sekcí Reality, Práce a Služby i Erotické zdarma. Pro vložení inzerátu do sekce Reality, Práce a Služby i Erotické, potřebujete podat placený inzerát, který je možno uhradit dvěma způsoby a to, můžete při zadání inzerátu zvolit potřebnou úhradu za službu kterou požadujete výběrem a to buď převodem z bankovního účtu nebo zasláním zpoplatněné SMS zprávy ( což je rychlejší a pohodlnější ). Před každým vložením inzerátu si prosím přečtěte podmínky serveru, abyste zjistili, zda jim Váš inzerát neodporuje a nebyl by pak kvůli jejich porušení během pár minut po vložení administrátorem vymazán. Nový inzerát můžete vložit po kliknutí na odkaz Podej inzerát, který najdete nahoře v Menu. Pokud jste přihlášeni, vidíte ihned Váš mail a Vaše jméno jako administrátora. Pokračujte potom dalšími kroky v pořadí:1.      Nyní zadejte správný název inzerátu, například: Prodám kolo nebo Koupím sáňky. Nezapomeňte vždy zadat, zda prodáváte či nabízíte zboží. Titulek by měl být krátký a výstižný.2.      Vyberte vhodnou kategorii pro svůj inzerát.3.      Vložte obrázek. Obrázek můžete vkládat postupně v případě, že jich máte víc a nebo je můžete přetáhnout všechny najednou. Pozor! Přetáhnutí musí být vždy a jen na určené a popsané místo, jinde to nefunguje.

4.      Napište text, popis inzerátu není omezen. Pokud máte video nabízeného zboží či služby a chcete aby se zobrazovalo u Vašeho inzerátu, klikněte nahoře nad textem v menu pro výběr ( Soubor, Úpravy, Vložit, Zobrazení, Formátování atd ) na vložit a pak na vložit a upravit video, kde poté zadáte odkaz na Vaše video, kde se nachází, nejčastěji to je však YouTube.

5.      Zadejte cenu. Pokud neprodáváte, nechte políčko volné a nic do něj nepište.

6.      Zadejte název Vašeho města případně i ulice.

7.      Vyberte, zda chcete nějakou placenou službu. Standardní nastavení je zdarma. Přesné ceny službe naleznete v ceníku

8.      Klikněte na náhled, a pokud jste na něco zapomněli, zobrazí se Vám znova to samé pro opravení chyb a doplnění předepsaných políček.

9.      Pokud máte opraveno, či jste zadali vše dobře, zobrazí se Vám po kliknutí na náhled text Vašeho inzerátu.

10.  Pokud jste spokojeni, klikněte na odeslat, pokud chcete něco ještě v inzerátu opravit, klikněte na opravit.

11.  Nyní už musíte počkat, až bude Váš inzerát schválen administrátorem, což trvá v pracovní dny pár hodin, o víkendech do 48 hod.

Věnujte prosím opravdu pozornost správnému výběru kategorie pro Váš inzerát, tzn. pokud např. inzerujete prodej počítače, nedávejte ho do sekce Nábytek. Nikdo by ho tam nehledal. Špatně zařazené inzeráty ihned mažeme !

Co se týká Fotografií, musí být ve formátu jpg. Může mít jakoukoliv velikost, protože bude automaticky zmenšena. Samozřejmě platí – čím větší fotka tím déle Vám bude trvat její vkládání.

Váš inzerát bude na serveru zobrazen zdarma po dobu 60 dnů, po uplynutí této doby se automaticky vymaže, respektivě bude automaticky přesunut do archivu.

Podali jste si zdarma inzerát a nyní ho nevidíte a nevíte kde Váš inzerát je?

Není to tak, že by se Váš inzerát nezobrazoval, ale třeba nebyl ještě administrátorem schválen, možná čeka na přiřazení Vaší platby pokud jste využili nějakou placenou službu a pokud byl podán zdarma, tak je to tím že není TOPOVÁN, a zařadil se tak mezi klasické inzeráty na další stránku za Topované inzeráty a tam ho naleznete. Topované inzeráty fungují tak, že se na dobu 7 dnů po zaplacení Topování, zobrazují na prvních pozicích před inzeráty které byly podány zdarma a poté až doba 7 dnů uplyne, zařadí se mezi ostatní inzeráty odpovídajícím datu, ve kterém byly podány. Jinak zdarma podané inzeráty se řadí vždy podle data zadání.
Jak editovat inzerát

Každý Vámi vložený inzerát lze upravit. Klikněte na odkaz Moje inzeráty vlevo nahoře. Pokud jste přihlášeni, zobrazí se Vám všechny Vaše inzeráty pod sebou, kde vpravo máte ikony. Po najetí na ně kurzorem myši, se Vám zobrazí popis k čemu slouží…prohlédnout, opravit, vymazat. Pozor! Pro to, abyste viděli své inzeráty a mohli je buď upravit, nebo vymazat, musíte být přihlášeni.
Jak smazat inzerát

Klikněte na odkaz Moje inzeráty vlevo nahoře. Pokud jste přihlášeni, zobrazí se Vám všechny Vaše inzeráty pod sebou, kde vpravo máte ikony. Po najeti na ně kurzorem své myši, se Vám zobrazí popis k čemu slouží…prohlédnout, opravit, vymazat. Pozor! Pro to, abyste viděli své inzeráty a mohli je buď upravit, nebo vymazat, musíte být přihlášeni.
Zapomněl jsem heslo

V případě, že zapomenete heslo, napište požadavek na mail admin@czprostor.cz a Váš inzerát bude vymazán. Z bezpečnostních důvodů heslo nesdělujeme. Pokud máte v inzerátu uvedený mail a nechcte ho vymazat, můžete si nechat zaslat zprávu co musíte udělat, pomůžeme Vám.

Jak TOPovat inzerát 

Topování znamená zvýhodnění pozice inzerátu. Topování se provádí pomocí toho, že zadáte Váš požadavek na Topování při vkládání nového inzerátu. Když už máte podaný inzerát, nelze ho topovat, musí být podán znova.

Jak zaplatit úhradu i za vložení inzerátu do sekce Erotika, Služby a Práce

Pro placené rubriky ( Erotika (nabízím služby, prodám DVD atd) a dále do rubrik Práce a Služby, je potřeba zplatit uvedenou částku dle ceníku. Inzeráty v těchto placených rubrikách jsou vedeny na dobu 90 dnů. Poplatek a případné uhrazení platby SMSkou je stejné jako S90 / Inzerát na dobu 90 dnů. Proto při podávání inzerátu do placených rubrik, zvolte službu zaškrtnutím políčka S90

Topování inzerátu v placených rubrikách

Pro topování Vašeho inzerátu v některé z placených rubrik je potřeba, abyste nás kontaktovali naším formulářem v rubrice Kontakt a napsali nám svůj požadavek. Sdělíme Vám jak přesně musíte postupovat a potvrdíme Vám připravenost Vašeho inzerátu. Není se však potřeba opravdu bát že ztratíte čas, jde jen o jeden Váš úkon na víc, aby byl systém připraven, poté provedete platbu zasláním Smsky nebo převodem s částkou pro topování. Váš inzerát bude ihned připraven na Vaše topování a bude se zobrazovat na prvních místech před ostatními inzeráty po dobu 7 dnů.

Pozor pro zaplacení nějaké služby, máte vždy na výběr ze dvou způsobů úhrady
1. Zasláním Smsky ve tvaru, KTERÝ NALEZNETE JAKO ODPOVÍDAJÍCÍ PRO DANOU SLUŽBU V CENÍKU INZERCE a zašlete ho na uvedené telefonní číslo, které je uvedené v textu služby. Cena jedné sms je rozdílná pro každou službu. Při zadávání inzerátu, Vám na spodní části formuláře pro zadávání bude zobrazen popis služeb pro Váš výběr a to i s popisem a cenou. Po zadání bude Váš inzerát čekat na schválení administrátorem. Vámi prováděnou platbu učiníte až po úplném zadání Vašeho inzerátu. Váš inzerát i když bude již zkontrolovaný administrátorem, bude čekat ještě na přiřazení Vaší poukázané platby. V případě bankovního převodu to může trvat až tři dny, záleží na Vaší bance. Po kontrole Vaší platby bude ihned Váš inzerát zveřejněn. SMS služba je dostupná z T-Mobile, Vodafone a Telefonica O2.

2. Úhradu můžete provést KB Mojeplatba. Cena stejná jako SMS platba včetně DPH.

3. Úhradu můžete provést Platbou 24 od ČS. Cena stejná jako SMS platba včetně DPH.

4. Úhradu můžete provést přes Raiffeisenbank ePlatba. Cena stejná jako SMS platba včetně DPH.

5. Úhradu můžete provést přes T-Mobile m-platba. Cena stejná jako SMS platba včetně DPH.

6. Úhradu můžete provést přes PaySec (+ ČSOB, ERA, Poštovní spořitelna). Cena stejná jako SMS platba včetně DPH.

V případě problémů pište na admin(@)czprostor.cz

Inzerát můžete topovat pouze pokud inzerát zadáváte, to znamená, že pokud už máte vložený inzerát a chtěli byste ho topovat, musít podat znova inzerát. Pokud budete mít tedy jeden inzerát, kde jste si zaplatili službu třeba na 90 dnů zveřejnění a chtěli byste tento Váš inzerát Topovat, nemažte ho, ale zadejte znovu ten samý inzerát pouze pro Topování. Tak budete mít dva inzeráty, jeden na placených 90 dnů a druhý topovaný na 60 dnů, přičemž ale Topování inzerátu a jeho přednostní výpis je stanoven na 7 dnů. Po uplynutí počtu dnů pro Topování, bude inzerát zobrazován jako každý jiný který je zdarma, a tak budete mít dva inzeráty v nabídce, ale třeba dostatečně daleko od sebe, protože se zařazení řídí datem podání. TOPováním se neprodlužuje doba zobrazení inzerátu na serveru, ta zůstává stále stejná, a to 60 dnů zdarma. Topováním se neprodlužuje ani doba v případě zaplacené nějaké služby, ať soukromé na 90 dnů nebo placené podnikatelské inzerce

Jak najít svůj inzerát

Nejrychlejší způsob, jak najít svůj inzerát je kliknout na odkaz Moje inzeráty vlevo nahoře. Pro zobrazení musíte být přihlášeni!
Jak hledat v inzerátech

Pro rychlé vyhledávání v inzerátech slouží políčka Vyhledávání, které se zobrazuje. Do prvního políčka napište věc, kterou hledáte (např. Horské kolo – vyhledávání neumí skloňovat). Dále zvolte Město, nebo kraj, ve kterém chcete hledat (v našem případě Ostrava). Pozor! Pokud se ale nacházíte v určité sekci, např. auto nebo sport, bude se Vámi vyhledávaný výraz vyhledávat pouze v této sekci a ne ve všech ostatních. Proto doporučujeme hledat z hlavní stránky, tj z Všechny inzeráty.

 

Comments are closed